Zpět na seznam aktualit

Přihláška k ověření vzdělávacích programů

Hlavička

Zveme vás k účasti na pilotních kurzech nových vzdělávacích programů
podzim 2014 - zima 2015

 

Nabízíme zdarma účast v pilotním ověření v nových moderně vystavěných osmi kurzech s e-learningem, které si vyberete podle vlastního zájmu i profesního zařazeni.

 

Pomůžeme Vám připravit se na zkoušku k získání platného osvědčení, rozšířit Vaši erudici, profesionalitu a významně podpořit Vaši konkurenceschopnost na trhu práce.

 

Přijďte si vyzkoušet, užít a prožít moderní e-learningovou výuku k rozšíření dalšího vzdělávání ve Vašem oboru. Dopřejte si jedinečný zážitek, který uplatníte ve své praxi.


Online přihláška >>ZDE<<.

VÍTE, ŽE…

-          optimalizace systému výroby a distribuce teplé vody po projektové i technické stránce výrazně přispívá ke zlepšení kvality vyráběné teplé vody a významným energetickým úsporám, včetně prodloužení životnosti těchto systémů?

-          připravovaná novelizace zákona č. 406/2000 Sb. zavádí novou povinnost pro osoby, které budou oprávněné provádět v malém rozsahu instalace vybraných  zařízení využívajících energii z obnovitelných zdrojů zařízení?


 

Popis jednotlivých programů:

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Č. 1

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Č. 2

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Č. 3

 


Kontakt:

Český svaz zaměstnavatelů oboru Technická zařízení budov
Dukelská třída 247/69, 614 00  Brno

manažer projektu: Mgr. Hana Robková
tel.: 773 407 347
mail: cstzb@cstzb.cz


Projekt „Další vzdělávání Projektantů vodovodních systémů a Topenářů Jihomoravského kraje“ spolufinancovaný ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu